zavřít

Susan Sarandonová tančí u tyče

- Magazín autor: red

Herečka Susan Sarandon tančí u tyče. A nestydí se za to. Naopak prohlašuje, že erotické pohyby jsou velmi zdravé. Nezadanou hollywoodskou hvězdu však člověk nepotká v žádném vykřičeném baru. Ladné pohyby nacvičuje doma se svou čtyřiadvacetiletou dcerou Evou Amurri v rámci zeštíhlování postavy.

Pohyby se původně naučila Eva, když přijala roli erotické tanečnice v seriálu Californication, poté se rozhodla začít praktikovat tanec doma a nadchla pro to i matku. Třiašedesátiletá Susan teď tvrdí, že pohyby u tyče jsou ideálním způsobem, jak zůstat věčně mladá.

„Mé děti jsou tak zábavné, uvádějí mě do současného života. Chodím na koncerty a byla jsem na kurzu a naučila se tančit u tyče se svou dcerou, když natáčela Californication. Je to velmi složité a člověk musí být v opravdu dobré kondici. Je to dost těžké,“ přiznala hollywoodská hvězda.

Susan se letos po třiadvaceti letech rozešla se svým přítelem Timem Robbinsem. Mají spolu dva syny, vychovali také Amurri, jíž má Sarandon s Frankem Amurrim.

Tagy: susan sarandon