zavřít

Sandra Bullock oslavila padesátiny

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Slavná herečka sice vypadá tak na třicet, ale ve skutečnosti je jí už padesát. Významné životní jubileum zapila ve Wyomingu.

Přestože Sandra měla narozeniny v sobotu, slavit začala už ve čtvrtek a to v podniku Million Dollar Cowboy Bar nacházejícím se v městečku Jackson.

„Sandra se občas ráda chová jako úplně normální člověk,“ prozradila magazínu People Dianne McManus z country skupiny Southern Soul Allstars, která v té době v baru zrovna vystupovala. „Takže prostě zničehonic přišli, tančili a udělali spoustu fotek.“

Sandra Bullock

Nikoho asi nepřekvapí, že několik těchto fotek už se objevilo na Instagramu. Například Sandřina kamarádka Chelsea Handler se pochlubila povedeným snímkem, na kterém se hvězda Nebezpečné rychlosti a její sestra Gesine vzájemně dotýkají svými nosy.

Sandra Bullock

Sandru doprovázela i Whitney Cummings. „Zdálo se, že je to dámská jízda. Dohromady tam bylo asi tak šest až deset žen,“ řekl jeden z očitých svědků magazínu E! News.

Pro pobavení dodejme, že výše zmíněná Dianne McManus se dopustila pořádného faux pas. Nevěda, že slavná herečka sedí v publiku, zkritizovala veleúspěšný film Gravitace. „Sandru miluji a jsem její velký fanoušek, ale ten film nenávidím... viděla jsem ho zrovna den předtím, takže jsem se o něm zmínila a začala vysvětlovat, proč se mi nelíbí. Je zřejmé, že Sandra má velký smysl pro humor a bere to sportovně, protože mě poslouchala a nic neříkala… pochopitelně kdybych věděla, že tam je, nikdy to neudělám,“ kála se zpěvačka.

Tagy: narozeniny oslava padesátiny


Osobnosti a filmy v článku