zavřít

Po loňské smrti Usherova nevlastního syna přišla málem další tragédie

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Drsný osud trestá zpěváka Ushera a jeho rodinu. Jeden z jeho starších synů utrpěl zranění v jejich vlastním bazénu.

zdroj: tisková zpráva

Zpěvák Usher má neustále nějaké problémy. Před rokem musel řešit asi to nejhorší, co ho mohlo potkat a to smrt jeho nevlastního syna Kila. Ten podlehl zraněním poté, co byl na jezeře Lanier v Atlantě zraněn vodním skútrem, který do něj narazil.

Aby toho nebylo málo, musí teď řešit zranění svého pětiletého syna Raymonda, který je na jednotce intenzivní péče v Atlantě po tom, co se mu při hraní v bazénu zasekla ruka v odtoku. Stalo se to když mu uplavala hračka a malý Raymond se ji snažil z odtoku vytáhnout. V té chvíli ho hlídala teta Rena a marně se snažila chlapcovu ruku uvolnit a až když přispěchali na pomoc lidé z personálů domu, povedlo se jim chlapce zachránit. Raymond byl pak převezen do nemocnice na jednotku intenzivní péče.

Usher Raymond zdroj: tisková zpráva

V té chvíli byl čtyřiatřicetiletý zpěvák mimo dům a hned jak se dozvěděl co se stalo, spěchal za ním. K němu se připojila i matka Raymonda Tameka. Usher má v opatrovnictví právě Raymonda a jeho mladšího bratra Navyida, jelokož jejich matka Temeka byla soudem uznána za neschopnou v péči o děti. 

Tagy: děti dům bazén


Osobnosti a filmy v článku