zavřít

Milostný trojúhelník. Který člen je vaším favoritem?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Milostný trojúhelník v podání hereckých ikon, jakými jsou Pavel Liška, Josef Polášek a Martin Zbrožek baví diváky svým putováním po celé naší republice. Který z protagonistů je vaším nejoblíbenějším hercem?

Milostný trojúhelník

Milostný trojúhelník,zdroj: Lucie Pařízková / Empresa Media / Profimedia

Milostný trojúhelník

Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry.

Herci:

Pavel Liška

Pavel Liška je český divadelní a filmový herec. Vystudoval JAMU v Brně. Účinkoval v brněnském HaDivadle i v Národním divadle. Jeho první filmovou rolí byl František v Gedeonově Návratu idiota. Více.

Pavel Liška - Milostný trojúhelník

Více fotek Pavla Lišky

Josef Polášek

Josef Polášek je český divadelní a filmový herec, známý také z reklamních televizních spotů. Ztvárnil také několik filmových rolí, především retardovaných jedinců. Jeho první hlavní rolí byla postava doktora v hořké komedii František je děvkař. Více.

Ohnivý kuře - Josef Polášek

Více fotek Josefa Poláška

Martin Zbrožek

Martin Zbrožek je český houslita, zpěvák, herec a moderátor. Studoval na teplické konzervatoři hru na housle, od mládí se věnoval i herectví. Po absolutoriu školy hrál nejprve v různých hudebních skupinách, později vystupoval s kapelou Melody Makers Ondřeje Havelky. Více.

Muži v offsidu - Martin Zbrožek, Miroslav Babuský

Více fotek Martina Zbrožka

Milostný trojúhelník

  1. Kterého komika máte nejraději?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného komika!
Fanklub Pavel Liška
Fanklub Josef Polášek
Fanklub Martin Zbrožek

Tagy: herec souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku