zavřít

Ben Affleck a Jennifer Lopezová jsou nejhorším párem desetiletí

- Magazín autor: red

Rok 2010 vybízí nejen k bilanci uplynulého roku, ale celého desetiletí. A internetové seznamky Date.com, Matchmaker.com a Amor.com se v tomto případě zaměřili na slavné hollywoodské páry a zeptaly se několika tisícovek svých návštěvníků, který považují v minulých deseti letech za nejhorší a nejobdivovanější. V prvním případě na celé čáře zvítězili Ben Affleck a Jennifer Lopez, druhému žebříčku vévodí americký prezident Barack Obama s první dámou.

zdroj: tisková zpráva


Ben a Tom Cruise a Katie Holmes, Angelina Jolie a Billy Bob Thornton, Charlie Sheen a Denise Richards, Guy Ritchie a Madonna, Lindsay Lohan a Samantha Ronson, Paris Hilton a Rick Salomon nebo Flavor Flav a Brigitte Nielsen.

Na druhou stranu nejúžasnějším párem mezi celebritami se čtvrtinou hlasů stali americký prezident Barack Obama s první dámou Michelle Obamovou. Patnáct procent přiřkli hlasující šestinásobným rodičům Bradu Pittovi a Angelině Jolie a s jedenácti a půl procenty skončili Ashton Kutcher a Demi Moore. Další místa mezi nejobdivovanějšími slavnými páry obsadili David a Victoria Beckhamovi, Jay-Z a Beyoncé Knowles, Ellen DeGeneres a Portia de Rossiová, Heidi Klum a Seal, Chris Martin a Gwyneth Paltrow či Howard Stern a Beth Ostrowská.