zavřít

4 parfémy, které podpoří vaše sebevědomí. Které to jsou?

- Magazín autor: Inzerce

Pokud je outfit vizitkou ženy, pak je parfém pomyslnou tečkou za celkovým dojmem. Je neviditelným hávem, který vás obklopuje po celý den, a jeho kouzelnou schopností je moc povzbudit vás a dodat malou jiskřičku sebevědomí. Které vůně dokonale podtrhnou vaši vnitřní sílu?

zdroj: Tisková zpráva

Idôle od značky Lancôme
Málokterá vůně povzbudí vaše smysly jako parfémová voda Idôle. Její myšlenkou je probudit ve vás vnitřní ikonu, kterou si v sobě každá žena nosí. Idôle oplývá tóny romantické růže a exotického jasmínu. Tato svůdná kombinace je završena sladkou vanilkou a kořeněným cedrem, díky kterému vyvolává něhu a ženskost, ale zároveň i skrytou sílu. Idôle je zkrátka jemnou a decentní vůní, která se perfektně hodí pro jakoukoliv příležitost.

Gypsy Water od značky Byredo
Představte si hluboký les plný dřeva, osvěžujících citrusů, pepře a plápolajícího ohně. Přesně takový je Gypsy Water. Divoký, nespoutaný a originální. A přesně taková můžete být i vy.

Gypsy Water patří mezi parfémy, což z ní činí silnou vůni dokonale podtrhující sebevědomí nekonvenční ženy. Díky zcela unikátnímu kontrastu, jenž tvoří tóny kadidla, jehličí borovice a santalového dřeva, a který vyvažuje smyslná vanilka, vás tenhle parfém chytne za srdce a nepustí.

Coco Mademoiselle od značky Chanel
Pokud hledáte lehkou, příjemnou, ale zároveň i osobitou vůni, pak se zkuste ponořit do tónů chytlavé parfémové vody Coco Mademoiselle. Tahle jedinečná vůně z dílny značky Chanel rozhodně podtrhne vaše sebevědomí a zároveň se stane příjemným doplňkem, který nebudete chtít odložit. Vůně skýtá jemné akordy plynoucí ze spojení květu pomerančovníku, mimózy, růže a jasmínu. Květinový puget doplňuje pačuli, bílé pižmo, fazole tonka nebo třeba vanilka.

Vůně Libre od značky Yves Saint Laurent
Jestliže existuje vůně pro silné, sebevědomé a svobodomyslné ženy, pak je jí jednoznačně Libre. Tato parfémová voda v sobě ukrývá sílu květů marockého pomerančovníku i jemnost levandule. V lehkém květinovém rytmu spolu tančí tóny cedru, šťavnaté mandarinky i smyslné ambry. Výsledkem je dokonalá souhra, která vám doslova očaruje smysly. Ponořte se do vůně Libre i vy a podpořte tak své sebevědomí.

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce