zavřít

Zpěvačka Ke$ha dala kopačky zženštilému příteli

- Magazín autor: red

Zpěvačka Ke$ha je opět sama. Už neměla dost sil zvládat vedle sebe zženštilého muže. V něj se prý proměnil bubeník Alex Carapetis. Když se začal rocker chovat jako žena, spadly Ke$he růžové brýle z nosu. Měla je tam přitom jen pár měsíců.

S Carapetisem totiž randí od léta letošního roku, oficiálně ho vůbec poprvé jako svého přítele představila světu v srpnu letošního roku na festivalu v Chicagu.

„Už spolu nerandíme. Měl takové fluidum jako Keith Richards, ale pak se začal chovat jako žena a to já prostě nemůžu vystát,“ přiznala Ke$ha v rozhovoru pro americký časopis Complex.

Třiadvacetiletá zpěvačka zvolila opět život svobodné dívky. Přitom v dubnu letošního roku si postěžovala, že je pořád sama, protože se jí chlapi bojí.

„Muži pořád říkají, že ženy moc klábosí a že jsou upovídané, ale já mám pocit, že je to přesně naopak. Pořád se mě ptají na blbé otázky, aby se uklidnili. Ale teď se mě chlapi bojí. A je to tak lepší, než kdyby měli pořád trapné sexuální narážky,“ tvrdila Ke$ha letos v dubnu.