zavřít

Známý herec John Travolta reinkarnoval

- Magazín autor: red

John Travolta v roce 1975 konvertoval na scientologii, která je založená na myšlenkách Američana L. R. Hubbarda. Scientologové mimochodem věří v reinkarnaci. Jeden sběratěl fotografii věří, že našel fotografii přechozí reinkarnace Johna Travolty.

Na fotografii z roku 1860 je zobrazen mladý muž, který je velice podobný slavnému herci. 150ti letá fotografie byla tímto sběratelem z Kanady dána na ebay k prodeji. "Věřím, že tahle fotografie zachycuje mladého Travoltu okolo roku 1860. Je to velice unikátní fotografie." uvedl sběratel. "Nebyla nijak upravována ani změněna." pokračoval.

Reinkarnace Johna Travolty z roku 1860

Fotografie se dá pořídit za skromných 50 tisíc dolarů (přibližně 900 tisíc korun). K fotografii dostanete pěknou cenovku a poštovné vám prominou. Aby tomu jěště nebylo málo, dokonce vám to zabalí do pěkného balícího papíru.

Tento případ neni ojedinělý. Jeden obchodník se starožitnostmi tvrdí, že vlastní fotografii Nicolase Cage. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby fotografie údajně nepocházela z roku 1870. Obchodník navíc tvrdí, že Cage je upír, který žil během americké občanské války. Začáteční cena je 1 milion dolarů. Jak tvrdí obchodník, je naprosto pravá.

Nicolas Cage Nicolas Cage z roku 1870

"Má teorie je taková, že Cage pokaždé zestárne na takových 70 nebo 80 let a pak umře. Ovšem ve skutečnosti se omladí a vrátí na jiném místě světa, aby začal znova." uvedl. Fotografie byla pořizena mužem, který žil v Bristolu během občanské války. Obraz byl nalezen v albu, které obsahovalo mnoho portrétů lidí, kteří zemřeli v občanské válce. Pod fotografii nebylo uvedeno jméno. Zdali je Nicolas Cage vážně upírem, snad zjístíme za pár desítek let.

Tagy: nicolas cage