zavřít

Zmatky kolem Bieberova instagramového účtu a narozeninová oslava Madonny


To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

zdroj: Vlastní

Justin Bieber

Justin Bieber zdánlivě přestal trucovat a vrátil se na Instagram. Jeho profil, který má téměř 80 milionů followerů, tak byl chvíli opět funkční… jenže opravdu jen chvíli. Kanadský zpěvák později uvedl, že se nejednalo o záměrnou reaktivaci, ale o „nehodu“. Taky máte pocit, že si ze svých fanoušků dělá blázny?

Justin Bieber má funkční profil?

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski opět zapózovala úplně nahá. Tentokrát v malém bazénu nacházejícím se přímo v ložnici hotelového pokoje. Pětadvacetiletá britská supermodelka tento luxusní apartmán nazvala „jeskyní“.

Emily Ratajkowski v bazénu nahá

Michal Hrdlička

Michal Hrdlička zveřejnil snímek se svou současnou přítelkyní Karolínou Plíškovou. Tím ovšem značně popudil její fanoušky, kteří ho začali ostře kritizovat kvůli jeho nedávnému opileckému skandálu i dalším věcem. Úspěšná tenistka většinu vulgárních příspěvků smazala a jejich autory označila za závistivce.

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková

Madonna

Madonna vypustila do éteru sladkou momentku z oslavy svých 58. narozenin. Té se zúčastnil i její syn Rocco, který od ní před několika měsíci utekl ke svému otci Guyi Richiemu. Později se však s matkou usmířil. „3 hlavy jsou lepší než 100!!“ připsala zpěvačka ke snímku, na němž pózuje také její adoptivní syn David Banda.

Madonna

Zac Efron

Zac Efron truchlí pro svého čtyřnohého miláčka Puppyho, který odešel do psího nebe. „V dobrém i zlém, vždy jsi byl můj nejlepší přítel. Uvidím tě v cílové čáře. RIP Puppy Efron,“ konstatoval mj. na Instagramu.

Zac Efron a jeho pejsek

Pavel Liška a Jan Révai

A teď něco po ženy chtivé pohledu na odhalená mužská těla – herci Pavel Liška a Jan Révai se nechali vyfotit v rouše Adamově. Důvod? Snažili se nalákat diváky na svou cestovatelskou talkshow, která se konala minulý pátek ve Žlutých lázních.

Pavel Liška a Jan Révai zdroj: Facebook

Hacker útočí na Toma Hiddlestona

Hacker, známý pod přezdívkou Mr. Control, zaútočil na instagramový účet Toma Hiddlestona. Podle dostupných informací na něm zveřejnil několik karikatur a screengrabů ze Snapchatu. Dodejme, že k tomuto incidentu jen pár týdnů poté, co se nový partner Taylor Swift na Instagram zaregistroval.

Tom Hiddleston


Osobnosti a filmy v článku