zavřít

Zmatený Niall Horan a zlá krev mezi Bellou Hadid a Selenou Gomez

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

zdroj: tisková zpráva

Niall Horan

Na sociálních sítích se objevilo povedené video, které natočila jistá fanynka One Direction. Ta úplnou náhodou narazila na Nialla Horana... a rozhodla se mu zazpívat skladbu Turn Back Time od Cher. Jak to dopadlo, na to už se podívejte sami.

Elton John

Elton John vzdal emocionální hold bývalému trenérovi britské fotbalové reprezentace Grahamu Taylorovi, který 12. ledna zemřel. „Zprávou o jeho odchodu jsem hluboce šokován a zarmoucen. Byl jako můj bratr. Od chvíle, kdy jsme se poprvé setkali, jsme sdíleli nezničitelné pouto,“ uvedl.

Elton John zdroj: Instagram.com

Nela Boudová

Nela Boudová se tajně vdala. A to rovnou na Silvestra a u moře – konkrétně na ostrově Fuerteventura. Nyní se k tomu vyjádřila na sociální síti. „Děkuji životu za skvělého muže, synům za dání souhlasu. Děkuji Radce za bezvadnou organizaci. Ljubě Krbové a Ondřejovi mimo jiné i za krásné fotky a všem přátelům za to, že nám vytvořili mimořádný den. Poprvé jsem se vdala. Stihla jsem to těsně před padesátkou,“ konstatovala.

Nela Boudová Nela Boudová, zdroj: Facebook

Bella Hadid

Bella Hadid dala na Instagramu unfollow Seleně Gomez. Stalo se tak krátce poté, co byla interpretka hitu Good For You spatřena jak se líbá s modelčiným bývalým přítelem The Weekndem. Že by Bella žárlila?

Bella Hadid zdroj: mirror.co.uk

Zayn Malik

Zayn Malik oslavil 24 let. Mj. mu popřála i jeho současná přítelkyně Gigi Hadid, která  vypustila do éteru zpěvákovu černobílou fotografii a připsala k ní následující text: „Všechno nejlepší k narozeninám, můj milý. Tak šťastná, že znám a miluji duši jako je ta tvoje, ti přeji ten nejlepší rok ze všech !!!“.

Zayn Malik Zayn Malik, zdroj: Instagram.com

Dara Rolins

Nestárnoucí Dara Rolins se opět pochlubila svými přednostmi. Tentokrát na pohádkovém ostrově Bali, kde tráví dovolenou. „Zapad slnka, kupanie a vecerna prechadzka po nekonecnej plazi,“ komentovala jeden ze svých pikantních snímků.

Dara Rolins zdroj: Instagram.com

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan nedávno odešla z Instagramu, ale dlouho to bez něj nevydržela. Už za pár dní se vrátila a postarala o pořádný rozruch. Nezveřejnila sice žádný příspěvek, ale do profilu si dala arabský text „alejkum salam“. Její příznivci tak ihned začali spekulovat o tom, že konečně konvertovala k islámu.

Lindsay Lohan zdroj: Instagram.com

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku