zavřít

Ženy v životě Karla Gotta

- Magazín autor: Michal Burkoň

Kolem Karla Gotta se během jeho života motalo mnoho žen. Připomeňte si společně s námi ty nejdůležitější v jeho životě, mezi které patří nejen bývalé partnerky, ale hlavně jeho milované dcery.

Karel Gott

Karel Gott , zdroj: Profimedia

Antonie Zacpalová a její dcera Dominika Gottová

Jednou z prvních klíčových žen v životě Karla Gotta je bezsporu Antonie Zacpalová. Pravděpodobně by si na ni dnes nikdo nevzpomněl, kdyby mu tehdejší jazzová tanečnice Karlínského divadla neoznámila, že s ním má dceru. V době, kdy se to Karel dozvěděl, bylo Dominice již 9 měsíců. Přestože Karel rodinu poté finančně podporoval, sama Dominika zjistila kdo je její otec až ve svých 10 letech z magazínu Mladý svět. 

Antonie Zacpalová a Karel Gott Antonie Zacpalová a Karel Gott, zdroj: Profimedia

Dominika Gottová a Karel Gott Dominika Gottová a Karel Gott, zdroj: Profimedia

Iveta Kolářová a dcera Lucie Kovaříková

Iveta Kolářová byla Karlova věrná fanynka, která byla k vidění na velkém množství jeho koncertů a jen těžko by si tehdy dokázala představit, že mu porodí jeho druhou dceru. Na jednom z koncertů se jí podařilo dostat za Karlem do šatny a začala s ním na nějaký čas chodit. Z krátkého vztahu se narodila dcera Lucie Kovaříková. Tou dobou už ale Karel Gott chodil s devatenáctiletou Jitkou Svobodovou.

Iveta Kolářová, Lucie Gottová a Karel Gott zdroj: Profimedia

Ivana Macháčková, Charlotte Ella a Nella Sofie

Jedinou ženou, kterou si za celý svůj život vzal Karel Gott za manželku, je Ivana Macháčková. Společně mají dvě dcery. Starší dcera Charlotte, půjde pravděpodobně v otcových šlépějích. Již nyní má za sebou několik rolí v muzikálech a v letošním roce se svým otcem nazpívala dojemný duet Srdce nehasnou. Nejmladší ze všech Gottových dcer je Nella Sofie.

Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová a Karel Gott zdroj: Profimedia

Dojemný duet Srdce Nehasnou


Tagy: zeny Karel Gott

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku