zavřít

Zdrcená Sandra Bullock se ukrývá ve svém starém domě

- Magazín autor: red

Herečka Sandra Bullock se zhroutila. Fakt, že její manžel Jesse James měl minimálně čtyři milenky, neunesla a utekla z jejich společného domu do Hollywood Hills, kde žila před svatbou. Ukrývá se v domě, který si pořídila v roce 2001 a na něhož její manžel nemá žádné právo. „Ano, je tam,“ potvrdila Sandřina kamarádka.


Pětačtyřicetiletá herečka letos konečně získala dlouho očekávaného Oscara, ovšem radost z něj mít nemohla. Sotva si ho přinesla domů, praskla nevěra jejího manžela. Původně se přitom zdálo, že to byl úlet s jedinou ženou, jenže pak se přihlásily další tři.

Sandra se ukrývá ve svém domě a přijímá pouze nejbližší přátele. „Jezdilo dovnitř a ven několik aut, poslední dny je tam rušno. Je tam větší aktivita za poslední týden, než tam byla za poslední rok. Je to obvykle velmi tiché místo,“ dodal zdroj.

Minulý týden se Bullock vrátila z texaského Austinu, kde ji utěšovala rodina.

James podváděl svou ženu několik let s modelkou Michelle McGee, striptérkou Melissou Smith, fotografkou Brigitte Daguerrou a nejmenovanou ženou, již však na veřejnosti zastupuje právnička Gloria Allred.