zavřít

Zayn Malik si nechal udělat nové tetování za podpory své přítelkyně Perrie


Populární člen britsko-irské klučičí skupiny One Direction se na sociální síti pochlubil svým nejnovějším tetováním, při jehož realizaci mu asistovala jeho milá Perrie Edwards.

zdroj: Archiv

Dvacetiletý zpěvák si nechal vytetovat na holeň levé nohy velký obrázek vlka a dvě plačí brka. V tetovacím salónu je ostatně jako i jiní členové kapely, zejména Harry Styles, jako doma. Tetování očividně miluje a jeho tělo zdobí již pěkných pár uměleckých i jednodušších kousků. Nyní mu při tomto bolestivém "zákroku" asistovala jeho staronová přítelkyně a zpěvačka dívčí skupiny Little Mix Perrie.

Zayn Malik tetování

Dvouhodinový proces u zkušeného tatéra Paula O’Connora v salónu Tattoo Magic v britském Weymouthu, přišel zpěváka téměř na 5 tisíc korun a určitě má pro něj bližší význam. Dvojice je opět zamilovaná jako na začátku a vypadá to, že Zaynova nevěra, která se v médiích propírala, je zapomenuta. "Vypadali velmi zamilovaně a Perrie miluje tetování," svěřil se tatér Paul.

Zvířata jako motivy kérek jsou vůbec v uměleckém světě oblíbené, což dokazuje například nedávný motiv sovičky na těle Justina Biebera. Že by rád ponocoval?


Osobnosti a filmy v článku