zavřít

Zásnubní prsteny celebrit: Jakým skvostem se pyšní Beyoncé nebo Lady Gaga?

- Magazín autor: Inzerce

Zásnubní prsteny nás, běžných smrtelníků, si vyslouží ohlasy zejména rodiny a nejbližších přátel, kdežto ozdobené prsteníčky slavných na sebe přitáhnou pozornost široké veřejnosti a stanou se terčem spekulací a dohadů. Jsou to pravé diamanty? Jakou cenu prsten asi má? To, a ještě více jsme se rozhodli prozkoumat u známých jmen jako Lady Gaga nebo Meghan Markle.

Zásnubní prsten zpěvačky Lady Gaga
Zpěvačka Lady Gaga, proslulá svou extravagancí, dává na odiv masivní zásnubní prsten, jemuž dominuje růžový safír v halo stylu obklopený 3–4 karátovými diamanty. Netradiční provedení i barva dělá z tohoto zásnubního prstenu zároveň i dokonalý šperk. Odborníci cenu prstenu odhadují až na 7 milionů korun.

Zásnubní prsten zpěvačky Beyoncé
Nepřehlédnutelným zásnubním prstenem se pyšní rovněž zpěvačka Beyoncé, která v roce 2008 řekla své ano raperovi vystupujícímu pod pseudonymem Jay-Z. Na prsteníčku známé popové zpěvačky září 18karátový do obdélníku zbroušený diamant, jehož cena údajně převyšuje 100 milionů korun.

Zásnubní prsten vévodkyně Meghan Markle
Zásnubní prsten vévodkyně Sussexu, Meghan Markle se stal pravděpodobně nejdiskutovanějším prstenem roku 2017. Prsteníček její výsosti zdobí výjimečný zásnubní prsten se třemi drahokamy, z nichž dva menší představují vzpomínku přímo z osobní kolekce Princezny Diany. Prsten nechal sám Harry zhotovit tradičně z jemně žlutého velšského zlata. Říkáte si, kolik takový královský prsten stojí? Představa, že zásnubní prsten má hodnotu pěkného domu v hodnotě téměř 8 milionů korun, je celkem zajímavá.

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce