zavřít

Zasnoubení Jude a Sienna si hledají společný domov

- Magazín autor: red

Jen čtyři měsíce poté, co se dali herci Sienna Miller a Jude Law opět dohromady, zasnoubili se. Herečka navlékla prsten s diamantem, který od Juda dostala v roce 2005. Tehdy sice následoval místo svatby rozchod, ale dnes dvojice věří, že jejich vztah vyústí ve šťastné manželství. V londýnské čtvrti Highgate si dokonce hledají nový, společný dům.

Jednu severolondýnskou nemovitost už si pečlivě prohlédli, pokud realitním makléřům kývnou na koupi, budou za ni muset zaplatit čtyři miliony liber, asi 114 milionů korun.

„Prohlédli si několik nemovitostí na severu Londýna. A skutečně se zamilovali do jednoho šestipokojového domu poblíž jejich oblíbené hospody v Highgate. Rozhodli se, že opustí Sienniny milované čtvrti Notting Hill a Primrose Hill. Když se nastěhují do čtvrti Highgate, znamená to, že budou mít pořád velmi blízko do parku v Hampstead a Jude to bude mít kousek ke své bývalé ženě Sadie Frost a jejich společným dětem,“ uvedl zdroj blízký Miller.

Jude a Sienna se zasnoubili v roce 2005. Když ale prasklo, že měl představitel Doktora Watsona z nového filmu Sherlock Holmes poměr s chůvou Daisy Wrightovou, dala mu Sienna kopačky. Teď je do něj filmová Warholka opět zamilovaná, když si Jude získal zpět ztracenou důvěru.