zavřít

Žaneta Hučíková, kvůli které muselo nouzově přistat letadlo, popřela jakoukoliv vinu


Česká modelka vydala tiskové prohlášení, ve kterém se vyjádřila ke skandálu, který způsobila na palubě letadla směřujícího z Las Vegas do Frankfurtu. Co všechno uvedla?

zdroj: Facebook

Jak jsme vás již informovali, Žaneta se dostala do problémů kvůli své kočce, kterou se jí podařilo propašovat do letadla. Podle výpovědí očitých svědků se nejprve pohádala s kapitánem a následně fyzicky napadla letušku.

Ona sama však tvrdí něco úplně jiného. Za všechno prý může stalker, který nahlásil, že má u sebe zbraň.

"Na základě toho musel pilot nouzově přistát v Denveru a letadlo bylo doprovázeno dvěma stíhačkami. Žádná zbraň se samozřejmě nenašla, jednalo se o poplašnou zprávu. Letušku jsem nijak neuhodila, pouze jsem strčila do dveří, které mi nechtěla otevřít. Každý den se na mnoha letech nepohodne letuška s cestujícím, to však není důvod ani povolení k nouzovému přistání letadla za doprovodu dvou stíhaček a agenta FBI," konstatovala. "Moje domácí zvíře
má platný  EU  passport a bylo na palubě letadla přítomno jako vždy po dobu předchozích pěti let bez jakýchkoliv komplikací, což je možné z dokumentovat."

A co její zatčení kvůli propadlému turistickému vízu?

"Můj pas i vízum jsou stále platné, a pobyt byl tedy legální, pouze jsem o tři měsíce překročila délku pobytu, což jsem však měla povolené policií v Las Vegas," napsala Hučíková a dodala:

"Můj soud (s vyloučením veřejnosti) proběhl v symbolickém termínu 11. září a byla jsem okamžitě propuštěna, bez jakýchkoliv dalších postihů. Vše proběhlo bez komplikací díky spolupráci zdejší velmi známé advokátky, advokáta mých rodičů z Prahy a českého konzulátu z Los Angeles."

Věříte jí?