zavřít

Zac Efron se nahý nechal vyfotit na záchodě! Zbláznil se?

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Mladý a úspěšný herec, který se proslavil rolí v Muzikálu ze střední, se odhodlaně svlékl pro svou novou roli.

zdroj: Profimedia.cz

Pětadvacetiletý herec poslední dobou neustále překvapuje! Nedávno totiž přiznal, že se od počátku roku léčí z těžké závislosti na kokainu, což asi mnohé jeho fanoušky překvapilo, přesto mu vyjádřili velkou podporu. Do takové situace se může dostat každý a obzvlášť v umělecké branži je dost těžké se něčemu takovému vyhnout.

Nyní šokoval podruhé a to nahatou fotografií ze záchoda ve velmi zajímavé pozici. Jestli herec tímto neobvyklým způsobem běžně vykonává svou potřebu není jasné, ale v jeho novém snímku s názvem That Awkward Moment to tak vypadá. Na internetu se objevil vyzývavý trailer, který zachycuje zcela nahého Zaca po požití Viagry na záchodovém prkénku. Herec v něm hraje svobodného Newyorčana, jak si užívá singl život ve městě, které nikdy nespí. 

Zac Efron zdroj: Archiv

V komedii se partička tří přátel snaží udržet bujarý singl život i potom, co se jeden rozejde se svou přítelkyní, ale vydrží zůstat single i Zac Efron? Snímek bude mít premiéru v USA 31. ledna a určitě se na něj můžeme těšit i u nás. 

V současné době je Zac spojován s herečkou Lily Collins, se kterou si vyrazil do kina jen několik dní poté, co byl spatřen v objetí s kolegyní z filmu Hairspray Brittany Snow.

Tagy: leceni kokain závislost film nahota


Osobnosti a filmy v článku