zavřít

Wyclef Jean: Sean Penn příliš šňupe kokain

- Magazín autor: red

Rapper Wyclef Jean se ucházel o post prezidenta Haiti. To se ale nelíbí herci Seanu Pennovi, podle něhož hudebník jen těží ze své popularity, ale zemětřesením poničené zemi nijak nepomáhá. A Jean jeho kritiku odstřelil vážným nařčením, že totiž hollywoodská hvězda nemá čas sledovat jeho aktivity přispívající k obnově Haiti, protože příliš „šňupe kokain“.


„Mám pro Seana Penna vzkaz. Možná mě neviděl na Haiti, protože byl příliš zaměstnán šňupáním kokainu,“ vzkázal Wyclef herci prostřednictvím médií.

Haiti však pomáhají zaníceně oba dva američtí umělci. Jen Seanovi se Wyclefova kandidatura na prezidenta nezamlouvá a uvedl, že jeho kampaň je pouze „vize o létání kolem světa a mluvení s lidmi“.

Na Wyclefovo drogové nařčení pak reagoval Pennův mluvčí slovy: „Pan Jean zcela jistě nic neví o fyzických nárocích dobrovolníků na Haiti. Jako pomocná síla tam si oslabovat imunitní systém užíváním zakázaných drog by bylo absurdní. A lépe řečeno Organizace J/P Haitian Relief vede politiku nulové tolerance vůči ilegálním drogám. Jako šéf této organizace Sean Penn tuto politiku nejen zavedl, ale také sám dodržuje. Že ho pan Jean takto falešně obviní, je unáhlené a smutné, ale ne překvapující.“