zavřít

Wow! Emma Roberts zdědila úsměv i krásu tety Julie

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Jablko nepadá daleko od stromu a v případě mladé americké herečky to platí dvojnásob.

Je jí dvaadvacet a už má za sebou celou řadu rolí. Poprvé se objevila ve známém snímku z drogového prostředí Kokain z roku 2001, kde si zahrála po boku Johnnyho Deppa a Penélope Cruz. Z dalších známějších rolí můžeme jmenovat například horor Vřískot 4 nebo současnou komedii Millerovi na tripu, která určitě stojí za shlédnutí. Vidět ji můžeme i v úspěšném televizním seriálu American Horror Story, kde si zahrála po boku svého o čtyři roky staršího přítele Evana Peterse.

Julia Roberts

Emma s Evanem randí od července loňského roku a zatím se zdá, že jim to klape, i když letos v červenci se ani jim nevyhnul jeden menší skandál, kdy po jedné hádce herečka svého přítele zmlátila. Ten skončil s krvavým nosem a kousnutím a Emma za to byla obviněna z domácího násilí. Těžko říct, jestli si to opravdu nezasloužil.

Evan Peters

Už teď je jasné, že herečku, která se věnuje také zpívání, čeká skvělá herecká kariéra. Nejen její krásný úsměv, který mají s tetou Julií téměř totožný, ale také nezbytný herecký talent jí zajistí určitě zajímavé role. Nechme se překvapit!

Tagy: krása úspěch pritel neteř


Osobnosti a filmy v článku