zavřít

Warren Beatty prý měl třináct tisíc žen

- Magazín autor: red

Americký deník New York Post otiskl recenzi na novou biografii Warrena Beattyho. Dvaasedmdesátiletý americký herec měl prý knížku autorizovat a schválit. Podle listu však kniha na něho prozrazuje fakt, že byl maniakálním svůdníkem a vyspal se s minimálně třinácti tisíci žen. Hercův právník však teď tvrdí, že jsou to výmysly a publikace je neautorizovaná.

zdroj: Archiv

„Užitím jednoduché aritmetiky se vyspal s 12 775 ženami, přitom toto číslo neobsahuje každodenní rychlovky, náhodné muchlování, líbačky a tak podobně,“ uvádí autor Peter Biskind v publikaci Star: How Warren Beatty Seduced America (Hvězda: Jak Warren Beatty svedl Ameriku).

Na vydání a článek v New York Post ale rychle reagoval Beattyho právník Bertram Fields: „Nudná a fádní kniha pana Biskinda o panu Beattym nebyla panem Beattym autorizována a neměla by být vydávána za jeho oficiální životopis. Obsahuje mnoho lživých tvrzení a předpokládaných rčení, která pan Beatty nikdy neřekl. Další média by výňatky z knihy neměla opakovat s tím, že jsou pravdivá či že je kniha autorizovanou biografií.“

Podle publikace měl
Beatty mezi slavnými svést Jane Fondovou, která ho považovala za gaye, Joan Collins, kterou měl sexuálně vyčerpat, Leslie Caronovou, Isabelle Adjaniovou, Julie Christieovou, Diane Keaton, Madonnu a Annette Beningovou, manželku, s níž žije od roku 1992.