zavřít

Víte, kdo je tato nádherná čokoládová kráska? Její starší sestru zná celý svět!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Je nádherná a skvěle zpívá. Bohužel má starší sestru, která je také nádherná, také zpívá a je mnohem známější.

zdroj: Profimedia

A o jakých rodinných vazbách je tedy řeč? Její sestrou je celosvětově známá zpěvačka Beyoncé. Na festivalu Budweiser Made in America Festival, který se konal tento víkend  a vystoupilo na něm velké množství největších hvězd hudebního nebe, vystupovala Beyoncé i její mladší sestra Solange.

Beyoncé uzavírala první večer festivalu hity jako Single Ladies nebo Crazy in Love. Festival navštívilo kolem padesáti tisíc hudebních nadšenců. Následující den  se ke slovu dostala sestra Beyoncé, Solange. Samozřejmostí bylo, že její vystoupení sledovala Beyoncé i se svým manželem Jay-Z. Po koncertu ji v zákulisí pogratulovali k úspěchu.

Beyoncé zdroj: Facebook

Solange je o čtyři roky mladší než její slavnější sestra, ale rozhodně jí to na ničem neubírá. Tak obrovské popularity jako Beyoncé asi už nikdy nedosáhne, nicméně Solange se věnuje jiným projektům a zjevně je šťastná a necítí se být zastíněna. Naposledy jsme mohli Sol slyšet v písni Losing You, která se stala velmi oblíbenou.

Solange Knowles zdroj: Facebook

Na festivalu mimo jiné vystoupili i Wiz Khalifa, Calvin Harris, Deadmau5, Queens of the Stone Age, Nine Inch Nails, Nero, Imagine Dragons, Macklemore & Ryan Lewis, Kendrick Lamar, Emeli Sandé, Haim, nebo AlunaGeorge.

Tagy: festival vystoupeni hity sestra


Osobnosti a filmy v článku