zavřít

Victoria Beckham bude navrhovat interiér nového dubajského hotelu

- Magazín autor: red

Victorii Beckham se dovolená v Dubaji vyplatila. Loni tam zavítala s manželem Davidem Beckhamem a učarovala premiérovi Spojených arabských emirátů šejkovi Mohammadu bin Rašídovi Al Maktúmovi. Ten na ni vzpomněl při budování nového módního hotelu na ostrove Isla Moda a chce, aby mu bývalá zpěvačka navrhla interiér. Nabízí jí za to 25 milionů liber.


Beckham ještě nabídku nepřijala, pokud ale kývne, vyjma tvrdé práce na interiéru, oděvech zaměstnanců a módní kolekci získá v přepočtu také více než 740 milionů korun. Spolupracovat na designu by měla s německým návrhářem a uměleckým šéfem módní značky Chanel Karlem Lagerfeldem.

„Byla naprosto ohromena. Ale po setkání s šejkem a všemi významnými lidmi z Dubaje dostala email, v němž ji žádal, aby se do tohoto projektu zapojila. Požádali ji, aby své jméno hotelu půjčila a pomohla se vším od návrhu interiéru pokojů po šatník a nábytek. Obě strany si teď posílají emaily už celé měsíce… Jako pořád je velmi zaměstnanou matkou a má navíc závazky vůči své vlastní kolekci. Ale je to každopádně velmi lákavá nabídka,“ uvedl zdroj pro britský Daily Mirror.