zavřít

Václav Noid Bárta připravil svou „4“ na výbornou!

- Magazín autor: red

Sobotní večer se nesl v duchu krásy, sportu a fair play. V TOP HOTELU Praha proběhlo před kamerami TV NOVA velké finále soutěže CORNY Linea Miss Aerobik ČR 2009. Dvouhodinová show skončila vítězstvím soutěžící číslo 4, Andrey Zemánkové.

Deset finalistek se utkalo o korunku královny sportovní krásy pro rok 2009. Sportovně-slavnostním večerem provázeli moderátoři Tomáš Krejčíř a Ivana Vavřínová. Dívky mezi sebou soupeřily ve třech disciplínách – aerobiku (individuální sestava), promenádě v plavkách a výkonnostní disciplíně, a to konkrétně ve šplhu na tyči.

Nejlépe své emoce a soutěžení zvládla „4“, osmnáctiletá Andrea Zemánková (175 cm, míry 89-68-91) z Českých Budějovic. Získala titul CORNY Linea Miss Aerobik ČR 2009. Andrea, která je již několik let úspěšnou sportovkyní a může se pyšnit medailemi z mistrovství Evropy i ze světa, vyhrála také výkonnostní soutěž ve šplhání. Ona i její patron, Václav Noid Bárta, si dodávali energii cereálními tyčinkami od generálního partnera soutěže CORNY Linea. Takové tyčinky si mohla Andrea v průběhu finále vychutnat několikrát, aniž by musela mít strach o svoji postavu. Mlsání se tak vyplatilo!

Na druhém místě se umístila devatenáctiletá Kateřina Těšitelová (78-61-90) s číslem 10 z Hradce Králové a třetí místo obsadila dvaadvacetiletá Markéta Holzknechtová (89-65-92) s číslem 6 z Plzně. CORNY Linea Miss Aerobik Media se stala dívka s číslem devět Mirka Hladilová (89-67-97) z Boskovic a největší sportovní pokrok během roku udělala dvacetiletá kladeňačka Zlata Hrudková se soutěžním číslem 8 (89-62-89) a získala tak titul CORNY Linea Miss Aerobik Star 2009.

Finálový večer CORNY Linea Miss Aerobik ČR 2009 budete moci sledovat ze záznamu v neděli 3.1.2010 v 17:50 na TV NOVA. Užít si můžete nejen premiéru Ondřeje Hejmy coby hiphopera za doprovodu BeatBurger Band, ale také vystoupení jednoho z patronů Marka Ztraceného, Lucky Vondráčkové a Heleny Zeťové.