zavřít

Transformer Shia LaBeouf se porval v baru

- Magazín autor: red

Hvězda filmu Transformers Shia LaBeouf se minulý týden zapletl do pěkné rvačky. Incident se stal venku před barem ve Vancouveru. Podle zdrojů dostal Shia několik pěstí do obličeje od neznámého muže.

Server TMZ získal video z incidentu. Potyčka byla natočená jedním z přítomných s pomocí mobilního telefonu. Na video je vidět muž bez trička, který dává pěstí na zemi ležícímu Shiovi. Poté herec vstal a snažil se zaútočit zpět na neznámého muže. Něž se mu to ovšem povedlo, jeho přátele ho stihli udržet zpět. Jeden z jeho přátel mu řekl, ať se herec uklidní.

Shia si té noci dal pár skleniček v Cinema Public House. Tam údajně celý incident začal. Uvedla tak rádiová stanice News1130. Není ovšem jasné, kdo celou potyčku vyprovokoval. Shia údajně uvnitř baru hodil neznámého muže a strhnul ho na zem. Poté byli oba eskortování ven, kde si neznámý útočník ze sebe vyrval tričko a začal pěstmi napadat herce.

Video z potyčky si můžete prohlídnout ZDE

Mluvčí herce se k celé situaci stále nevyjádřil. Hvězda Transformerů je ve Vancouveru za natáčením filmu The Company You Keep. Herec byl v neděli vyfotografován při projížďce na kole kolem města. Nebyly na něm vidět žádné známky zranění. Jak dopadl ten druhý, nevíme