zavřít

Trailer na očekávaný film Twilight: Rozbřesk byl zveřejněn!

- Magazín autor: red

První kompletní trailer na velmi očekávaný díl Twilight ságy s titulem Rozbřesk část 1. byl konečně představen veřejnosti. O co v něm jde? O svatbu, těhotenství, svatbu a zpátky k těhotenství.

Začátkem dvou a půl minutového traileru filmu je scéna ze svatby Edwarda Cullena (Robert Pattinson) a Belly Swan (Kristen Stewart). Uvidíme i scénu, kde se Edwardův věčný rival Jacob Black (Taylor Lautner) naposledy rozloučí s Bellou.

Radosti si ovšem dlouho po svatbě neužijí. Bella totiž zjistí, že je s Edwardem těhotná. Pro některé je to dobrá zpráva, pro Bellu ovšem ne tak moc. Upíří dítě ji totiž může rozervat a zabít. Krvežíznivé dítě tedy nestihne ani porodit.

V tomhle díle nebude samozřejmě chybět ani bitva mezi upíry a vlkodlaky. Důvodem bude to, že vlkodlaci chtějí zabránit narození dítěte Belly, které je napůl člověk a napůl upír. A nebojácný Jacob se samozřejmě jako vždycky přižene Belle na pomoc. Tím však od vlkodlačí smečky dezertuje a tím se vytvoří ještě více komplikací. I přes to, že si Bella vybrala Edwarda a ne jeho, Jacob se snaží Bellu chránit. Při obraně před smečkou zakřičí: „Pokud ji zabijete, zabijete i mě!“

Poslední díl ságy Twilight Rozbřesk bude rozdělen do dvou částí, stejně jako bylo u finálního dílu Harryho Pottera. Celkově doteď vydělala komerční sága okolo 11 miliard korun.

Na nový trailer se můžete podívat ZDE

Rozbřesk část 1. bude do kin uveden 18. Listopadu

Následující díl Rozbřesk část 2. vyjde o rok později 16. Listopadu 2012

Twilight sága je založena na knižní předloze napsané Stephenie Meyer. Po celém světě je již prodaných 116 milionů kopií.