zavřít

Tom Hardy: Často jsem souložil s muži

- Magazín autor: red

Hollywoodský idol Tom Hardy se sice zasnoubil s britskou herečkou Charlotte Riley, ovšem šanci u něho jinak mají i muži. Hvězda filmu Počátek totiž přiznává, že sex s muži provozoval zvláště na počátku dospělosti docela často a že dodnes kouká po chlapech. „Jako kluk? Jasně, měl jsem sex s muži často,“ řekl otevřeně Hardy.


Dvaatřicetiletý Tom má teď ale heterosexuální období a s bývalou přítelkyní si pořídil syna. S osmadvacetiletou Charlotte se přitom chystá přímo na svatbu. Přesto otevřeně přiznává: „Já jsem si pohrával se vším a s každým. Miluju formu a tělesnost, ale teď, když jsem třicátník, není to už pro mě. Už mám dost experimentování, ale ve vztahu s jiným mužem je spousta věcí, zvláště ve vztahu s gayem, které ve svém životě potřebuju. Spousta gayů má stejný názor na boty jako já. Mám v sobě určitě femininní kvality a spousta gayů je neskutečně maskulinní.“

Gaye si přitom zahrál ještě v domovské Británii při natáčení filmu Rock´n´Rolla v režii Guye Ritchieho. Tom se ani nebojí přiznat, že se mu líbí mužští kolegové. Nejvíce pak skotský rodák Gerard Butler.

„Spousta lidí mi říká, že jsem maskulinní, ale já se cítím spíš femininně. Moc rád bych byl jedním z typických kluků, ale vždycky se cítím na okraji. Možná moje maskulinita vychází z přehnané snahy, protože nejsem typický kluk,“ tvrdil Hardy v interview pro magazín Now.