zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Trapas Naomi Cambell a Den otců

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

zdroj: Facebook

Naomi Campbell 

Naomi Campbell na svém Instagramu zveřejnila sponzorovaný příspěvek, který propagoval společnost Adidas. Na tom by ještě nebylo nic tak zajímavého, kdyby to ovšem neudělala stylem COPY/PASTE. Výsledek tak působil značně rozpačitě (mj. obsahoval i žádost o publikování). Její tým si tohoto fax paus naštěstí všiml a dotyčný post smazal – leč nepodařilo se mu to tak rychle, aby si řada lidí nestačila pořídit screenshot.

Naomi Campbell zdroj: mirror.co.uk

Ariana Grande

Americká zpěvačka Ariana Grande nadchla mnohé své příznivce odhalením, že už zase leží v Harrym Potterovi. Podle jejího názoru se tyto knihy dají začít číst kdykoliv – nikdy na to není špatná doba. Souhlasíte?

Ariana Grande zdroj: Instagram

Tomáš Klus

Tomáš Klus se u příležitosti Dne otců pochlubil povedenou momentkou z dětství. Mnozí uživatelé se však domnívali, že dospělým mužem na fotografii je on - nikoliv jeho tatínek. „Ty bláho, tak to je podoba,“ uvedla nevěřícně jedna jeho fanynka.

Tomáš Klus zdroj: Facebook

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger rozšířila řady celebrit, které se v poslední době staly obětí hackerů. Někdo se naboural na její twitterový účet a začal z něj rozesílat bizarní zprávy typu „jsem tak krásná“ nebo“dala bych si mango“.

Nicole Scherzinger zdroj: mirror.co.uk

Miley Cyrus

Miley Cyrus se pochlubila novým tričkem, na které si nechala napsat příjmení svého současného partnera Liama Hemswortha. Inkriminovanou selfie nicméně ponechala bez komentáře – pouze k ní přidala několik emotikonů. Tak kdy bude svatba?

Miley Cyrus zdroj: Instagram

Honza Musil

Oblíbený moderátor Honza Musil se stal dědečkem. V krátkém videu prozradil, že jeho dceři Lucii se 14. června narodila holčička, která dostala jméno Sára. „Má dvě kila šedesát, obě jsou v pořádku… Je mi hrozně hezky, tak jsem se o to chtěl podělit,“ prohlásil mj. Gratulujeme!

Honza Musil zdroj: Facebook

Kim Kardashian

Kim Kardashian na Den otců vypustila do éteru snímek celé své rodiny a poděkovala Kanyemu Westovi za všechnu jeho lásku a podporu. Po záplavě selfie, na kterých pětatřicetiletá hvězda reality show vystavuje na odiv své intimní partie, je to docela příjemná změna.

Kim Kardashian zdroj: Twitter

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku