zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Swift se rozešla s Harrisem, Hadid s Malikem

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

zdroj: Instagram

Calvin Harris a Taylor Swift oficiálně oznámili rozchod. Skotský DJ ovšem jen několik dní olajkoval fotografii pořízenou na svatbě jistých Taylořiných fanoušků. Že by tím chtěl něco naznačit…?

Calvin Harris a Taylor Swift zdroj: Instagram

Justin Bieber dal na Instagramu „follow“ Seleně Gomez. Připomeňme, že interpret hitu What Do You Mean? svou věčnou lásku vyřadil ze seznamu sledovaných v listopadu 2014 – tedy krátce poté, co se s ním zase rozešla.

Justin Bieber a Selena Gomez zdroj: mirror.co.uk

Tomáš Klus se pochlubil tím, že se stal dvojnásobným otcem. Jeho žena Tamara počátkem měsíce porodila chlapečka, který dostal jméno Alfred. „Jsme všichni. A je to nádhera. Děti všem! Velkej a zdravej frajer to je! Celý jsem to proklečel a v této pozici strávím před svou ženou zbytek života. Žena je život!“ uvedl úspěšný zpěvák na Facebooku a přidal spoustu emotikonů.

Dítě Tomáše Kluse zdroj: Facebook

Zayn Malik nepřímo potvrdil zvěsti, podle kterých dostal kopačky od Gigi Hadid. Vypustil do éteru poněkud depresivní snímek, na kterém stojí na balkoně a v jedné ruce drží sklenku s neidentifikovatelným obsahem. Možná zapíjel žal…

Zayn Malik zdroj: Instagram

Amy Schumer pokračuje ve svém boji proti střelným zbraním. Při příležitosti National Gun Violence Awareness Day zapózovala v oranžové sportovní podprsence – a bez kalhotek. Přestože se touto pikantní selfie snažila motivovat své fanoušky k tomu, aby si také oblékli něco oranžového (symbolická barva tohoto dne, pozn. red.), podle našeho názoru horní polovina jejího těla téměř nikoho nezajímala.

Amy Schumer zdroj: Instagram

Lucie Borhyová se rozhodla ukázat, jak vypadá předtím, než se do ní v šatně pustí vizážisté. „Před a po, civil a 'uniforma ', tak jsem dnes přišla do práce a tak pro Vás budu už za chvíli uvádět Televizní noviny,“ okomentovala srovnávací selfie. Na jaké se vám zamlouvá víc?

Lucie Borhyová zdroj: Facebook

Řada celebrit prostřednictvím sociálních sítí vzdala hold legendárnímu boxerovi Muhammadu Alimu, který v pátek 3. června zemřel. Například supermodelka Naomi Campbell ho označila za „hrdinu nás všech“. David Beckham zase na Instagramu zveřejnil jednu jeho archivní fotografii a připsal k ní následující text: „Nemožné je jen velké slovo vržené malými muži, kteří shledávají lehčím žít v takovém světě, jaký jsme dostali, než zkoumat zda nemají moc ho změnit. Nemožné není fakt. Je to názor. Nemožné není deklarace. Je to výzva. Nemožné je potenciál. Nemožné je jen provizorium. Nemožné není nic.“

Muhammad Ali zdroj: mirror.co.uk

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku