zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Rita Ora ukázala kalhotky, Kim Kardashian děti

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Rita Ora

Rita Ora koncertovala na Tchaj-wanu. Na tom by ještě nebylo nic tak zajímavého, kdyby ovšem své úspěšné vystoupení neoslavila poněkud neobvyklým způsobem – krátce poté, co se vrátila do hotelu, zapnula Snapchat… a odhodila všechno oblečení s výjimkou bílých kalhotek.  Co se dělo dál, na to už se podívejte sami.

Rita Ora

Justin Bieber

Justin Bieber opět potvrdil, že Taylor Swift skutečně nepatří k jeho oblíbenkyním. Dal totiž na Instagram černobílý screenshot z videohovoru s jejím současným nepřítelem číslo 1 – rapperem Kanyem Westem – a připsal k němu následující text: „Jak to jde Taylor Swift“. Trapné…

Justin Bieber

Kaira Hrachovcová a Lucie Borhyová

Kaira Hrachovcová a Lucie Borhyová využily horkého počasí k tomu, aby vystavily na odiv své sexy křivky. „…Léto je léto, když den patří snílkům, když v plavkách ven můžeme jít…,“ pochvaluje si první jmenovaná. Čí foto se vám líbí víc?

Kaira Hrachovcová

Lucie Borhyová

Kim Kardashian

Kim Kardashian se zase pochlubila svými potomky. Tentokrát vypustila do éteru krátký klip, ve kterém Saint a North účinkují coby čmeláci. Pro úplnost zmiňme, že k jeho vytvoření použila Snapchat filtr. „Dost možná jde o její dosud nejroztomilejší video,“ komentoval to magazín Mirror.

Kim Kardashian

Sharon Stone

Nestárnoucí americká herečka Sharon Stone zapózovala v miniaturních bikinách. „Dnes je tak horko. #summer16 #staycool,“ uvedla hvězda Základního instinktu u pikantního snímku. Taky byste chtěli mít v 58 letech takovou postavu?

Sharon Stone

Veronika Zelníčková

Začínající herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková, která se nedávno stala obětí brutálního loupežného útoku, prostřednictvím Facebooku poděkovala svým fanouškům za jejich podporu. „Co se týká mého stavu.... po fyzické stránce je mi lépe a už jsem konečně v domácí péči pod dozorem své rodiny. Jsem šťastná, že sem mezi vámi a těším se, až vás všechny uvidím, obejmu a až se budu moci vrátit ke své práci a k tomu co mám ráda! S láskou a poděkováním Veronika,“ dodala. Přejeme brzké uzdravení.

Veronika Zelníčková

Brooklyn Beckham a Chloe Moretz zveřejnili romantické video, ve kterém se objímají a mazlí. „Opravdu ji miluji,“ přiznal u této příležitosti syn Davida a Victorie Beckhamových. Tak ať jim ta láska ještě dlouho vydrží!

Brooklyn Beckham a Chloe Moretz

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku