zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Nová známost Jennifer Lopez a „potlučený“ Jamie Foxx

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez nepřímo potvrdila, že randí s rapperem Drakem. Na sociálních sítích se totiž objevily fotografie, na kterých má na sobě tentýž náhrdelník, jaký v poslední době nosil právě Drake. Otázkou zůstává, zda si ho vypůjčila nebo dostala darem...

Jennifer Lopez

Channing Tatum

Channing Tatum na Instagramu zveřejnil velmi odvážný snímek. Ne však sebe, ale své manželky Jenny Dewan. Krásná brunetka na něm leží úplně nahá v posteli a podle všeho spí. „Čas zdřímnutí = nejlepší čas,“ komentoval ho její choť. Docela by nás zajímalo, co mu na to pak Jenna řekla...

Channing Tatum - manželka v posteli

Eva Perkausová

Oblíbená moderátorka Eva Perkausová opět vystavila na odiv své přednosti. Tentokrát v pohádkové Dubaji. „Krásné sny,“ připsala k fotografii, která vznikla v koupelně jejího luxusního hotelového pokoje. Tamější muže to nadchlo natolik, že jeden ji hned sbalil. Podívejte se, jak jim to spolu sluší.

Eva Perkausová

Jamie Foxx

Jamie Foxx vypustil do éteru video, v němž si zdánlivě zakrývá monokl získaný při hromadné bitce v jedné losangeleské restauraci. Ta se prý strhla poté, co devětačtyřicetiletého herce napadl nejmenovaný agresivní muž. Foxx se k tomuto incidentu nejprve vyjádřil a a následně ukázal, že jeho oko je v pořádku. Pak oznámil, co si přeje do letošního roku a krátce promluvil i o svém novém akčním filmu Sleepless.

Jamie Foxx

Azealia Bank

Azealia Bank údajně dostala BAN na Facebooku – a to kvůli svým verbálním útokům na Brazílii, kterou mj. označila za „třetí svět bláznů“. Někteří sice tvrdí, že svůj účet smazala dobrovolně, jenže... Bank už loni vyhodili z Twitteru, kde publikovala několik rasistických komentářů na adresu Zayna Malika. Takže možnost, že nyní svým chováním popudila administrátory Facebooku, považujeme za pravděpodobnější.

Azealia Bank

Monika Absolonová

Monika Absolonová své fanoušky  informovala o tom, že jí skončila mateřská dovolená a začíná opět pracovat. Zdá se však, že raději by si ještě chvíli užívala volna a svého vytouženého syna Tadeáše. „Tak zkouška na Funny girl první za námi!!! Ale s Tádou, je s Tádou...I když už je to čertík...“ uvedla a dodala, že už odstrojila vánoční stromeček a její domov jí teď připadá smutný.

Monika Absolonová

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian se pochlubila několika sexy selfíčkama, které pořídila během své dovolené na Bahamách. Věříme, že pohled na její opálené tělo v bikinách vás v současných mrazech alespoň trochu zahřeje.

Kourtney Kardashian

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku