zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Nevkusná kérka Justina Biebera a šokující přiznání Jitky Boho

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Nestárnoucí sexbomba Jennifer Lopez opět potvrdila, že ví jak propagovat nové klipy. Tentokrát vypustila do éteru sexy snímek svého výstavního dekoltu a připsala k němu následující text: „Šťastný slunečný den. Kluci, jste připraveni na #aintyourmama video?“ Nevíme jak vy, ale my tedy připraveni jsme.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez,zdroj:Instagram

Justin Bieber si pořídil další tetování – a to těsně pod své levé oko. Přestože je velmi malé, jeho skalní fanoušky to ani trochu nepotěšilo. Někteří se optimisticky domnívali, že jde jen o nepříliš povedený vtip, ale světově uznávaný tatér JonBoy potvrdil, že kérka je pravá.

Justin Bieber

Zpěvačka Jitka Boho, jejíž rodina se před několika měsíci rozrostla o dcerku Rosalii, na Facebooku zveřejnila video, v němž přiznala, že původně čekala dvojčata. O jedno dítě však naneštěstí přišla. „Ukázalo se, že to vydržel pouze jeden plod, který se tedy začal krásně vyvíjet,“ vysvětlila.

Jitka Boho

Britská herečka Sheridan Smith čelí ostré kritice poté, co z důvodu náhlé indispozice vynechala jedno představení muzikálu Funny Girl. V roli Fanny Brice tak za ní narychlo musela zaskočit Natasha J. Barners. Problém spočívá v tom, že ještě několik hodin předtím Sheridan pařila na udílení cen BAFTA. Že by ona indispozice byla způsobena nadměrnou konzumací alkoholu? Přečtěte si Sheridanino vyjádření:

vyjádření

vyjádření,zdroj:mirror.co.uk

Na Instagramu se objevilo několik dalších povedených momentek Chrissy TeigenJohna Legenda a jejich holčičky Luny. Při pohledu na ně nezbývá než konstatovat, že slavná modelka měsíc po porodu vypadá naprosto neuvěřitelně.

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen,zdroj:Instagram


Karel Gott zapózoval společně s Lucií Bílou. Na tom by ještě nebylo nic moc zajímavého, kdyby se ovšem mezi lidmi nepovídalo, že každá celebrita, která se s Bílou vyfotí, brzy zemře. Reakce typu „Chudák Kája“ tak na sebe nenechaly dlouho čekat…

Karel Gott a Lucie Bílá

Legendární plavec Michael Phelps a jeho snoubenka Nicole Johnson prostřednictvím Instagramu oznámili, že se stali rodiči. „Vítáme Boomera Roberta Phelpse na světě!!! Narodil se 5. 5. 2016 v 19:21 hodin!!! Zdravý a šťastný!!!“ uvedl mj. osmnáctinásobný olympijský šampion. Gratulujeme!

Michael Phelps

Michael Phelps,zdroj:Instagram

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku