zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Nahá Elizabeth Hurley a naštvaný Justin Theroux

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley zapózovala úplně nahá. A to ve vaně… v hotelu na Maledivách. „Moje snová vana na @chevalblancrandheli #maldives,“ komentovala to. Poznali byste, že je jí už přes padesát?

Elizabeth Hurley

Meghan Markle

Americká herečka Meghan Markle se rozhodla přiživit spekulace, podle nichž tajně randí s princem Harrym. Zveřejnila selfie, která ji zachycuje s modrým náramkem na ruce. Na tom by ještě nebylo nic tak zajímavého, kdyby se ovšem dotyčný náramek silně nepodobal tomu, jež nosí právě Harry.

Meghan Markle

František Kacafírek a Tři sestry

Hudební skupina Tři sestry truchlí pro svého houslistu Františka Kacafírka. Ten 28. 10. podlehl dlouhodobé nemoci. „Káco, šťastnou cestu do věčných lovišť! Pozdravuj tam Hadra, Sahulu, Nikotýna a Kubu Malečka.....“ uvedla na svých oficiálních facebookových stránkách.

František Kacafírek a Tři sestry

Justin Theroux

Justin Theroux se pořádně opřel do Brada Pitta. Na Instagramu publikoval obrázek graffiti, které vytvořil známý streetartový umělec Nick Flatt aby vyjádřil své pocity z nadcházejících prezidentských voleb. To mj. obsahuje i sdělení „Fuck Brad Pitt“. „Sebral jsi mi slova z úst,“ vzkázal mu jeden z jeho fanoušků.

Justin Theroux

Justin Timberlake 

Justin Timberlake se kvůli jisté selfie málem dostal do pořádných problémů. Vyfotil se totiž u volební urny, což zákony státu Tennessee zakazují. V médiích se následně objevily informace  o tom, že již v dané souvislosti začal být vyšetřován. Ty se však ukázaly jako mylné – úřady totiž neobdržely žádnou formální stížnost, kterou by se mohly zabývat.

Justin Timberlake

Ewa Farna

Ewa Farna na Instagramu odhalila, že se vrhla na dabing. „Dneska nový zážitek... Dabbing!!!!;-) brzy víc!“ připsala k momentce ze studia. Jsme docela zvědavi, jak jí tato činnost půjde…

Ewa Farna

Rita Ora

Rita Ora vypustila do éteru hned několik nových sexy videí. Dotyčné klipy jsou součástí reklamní kampaně propagující jistou značku spodního prádla – z čehož plyne, že pětadvacetiletá zpěvačka v nich účinkuje v různých (značně svůdných) podprsenkách a kalhotkách.

Více na jejím Instagramu

A jako bonus si připomeneme atmosféru letošního Halloweenu. Zajímá vás, jaké kostýmy zvolily Taylor Swift, Bella Thorne, Kylie Jenner, Perrie Edwards a další celebrity? Tak si prohlédněte níže uvedené fotografie.

Halloween

 

Halloween

Halloween

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku