zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Hacknutý Facebook Liama Paynea a nahá Mel B

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Liam Payne

Facebook Liama Paynea byl hacknut! Neznámí útočníci na něj před několika dny umístili sexuálně explicitní obsah. K tomuto incidentu mimochodem došlo jen týden poté, co se zpěvákova přítelkyně Cheryl stala terčem hackerů, kteří její instagramový účet zaplavili obrázky se satanistickou tématikou.

Liam Payne

Emily Ratajkowski 

Emily Ratajkowski je známa tím, že s nahotou nemá žádný problém. Když ale fotograf Jonathan Leder zveřejnil několik jejích aktů, docela slušně ji tím vytočil. Pětadvacetiletá modelka tvrdí, že tak učinil bez jejího souhlasu a na svém Twitteru se do něj pořádně opřela. Přečtěte si, co všechno napsala.

Emily Ratajkowski

Dara Rolins

Dara Rolins zapózovala ve sportovní podprsence. Na první pohled jde poznat, že pravidelně cvičí. „Krááásna postava vypracovaná kráásná,“ komentovala to jedna z jejích fanynek. Těžko uvěřit tomu, že Daře už je 44 let.

Dara Rolins

Melanie Brown

Spice Girl Mel B vypustila do éteru úplně nahou selfie. „Jako žena přijímám své chyby a cítím se ve své kůži komfortně, možná i proto, že v ní budu po zbytek svého života,“ připsala k ní a dodala, že je typ dívky, který naprosto necítí potřebu něco měnit. Podle jejího názoru totiž zástupkyně něžného pohlaví musejí milovat kůži, ve které jsou. Souhlasíte?

Melanie Brown

Kylie Jenner

Kylie Jenner si pořídila nové přiléhavé šaty hnědé barvy. A je z nich tak nadšená, že pomocí Snapchatu natočila a zveřejnila hned 17 krátkých videí, ve kterých je předvádí. „To musí být rekord,“ podotknul k tomu magazín Mirror. Nás ale víc zaujaly nedávné snímky, které ji zachycují v zatraceně sexy bikinách.

Kylie Jenner

Lucie Borhyová a Rey Koranteng

Populární moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng si zadělali na problém se svým zaměstnavatelem. Nechali se totiž zvěčnit před letadlem, kterým vyráželi na pracovní cestu, přičemž Lucie výsledný obrázek později vystavila na Facebooku. Háček spočívá v tom, že jejich smlouva s TV Nova jim cestování jedním letadlem údajně zakazuje.

Lucie Borhyová a Rey Koranteng

Vánoční stromečky

Vánoce se rychle blíží a některé celebrity – například John Terry, Geri Horner či Laura Whitmore – už se na sociálních sítích chlubí svými stromečky. Pokud vás zajímá, jak vypadají, prohlédněte si následující fotografie. Třeba vás inspirují k tomu, abyste si ten svůj nazdobili podobně.

Vánoční stromečky

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku