zavřít

To nejlepší ze sociálních sítí: Bella Hadid zapózovala nahá, Monika Absolonová ukázala syna

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Novinky ze sociálních sítí

Novinky ze sociálních sítí,zdroj: Facebook

Calvin Harris

Calvin Harris zveřejnil pár žhavých snímků své přítelkyně Taylor Swift. Ty vznikly během jejich společné dovolené a šestadvacetiletá country-popová hvězda na nich pózuje jen v miniaturních bikinách.

Taylor Swift

Bella Hadid

Supermodelka Bella Hadid se svlékla pro magazín Harper's Bazaar. A jak už to tak bývá, na jejím Instagramu se brzy objevila malá ochutnávka. „Jedno focení proběhlo v Paříži a druhé v New Yorku,“ prozradila mj. krásná brunetka. Věříme, že si obě užila!

Bella HadidBella Hadid

Tereza Chlebovská

Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská se pochlubila tím, že její partner Pavel Kadeřábek ji požádal o ruku. „Miluji Te❤️ #ANO #navzdyspolu #alwaysandforever,“ připsala k romantické fotografii, na které předvádí svůj zásnubní prsten.

Prsten

Ariana Grade 

Ariana Grande vypustila do éteru teaser ke svému novému videoklipu k singlu Dangerous Woman. A nutno uznat, že v něm vypadá opravdu nebezpečně – přesněji řečeno nebezpečně sexy. Má na sobě totiž přiléhavý latexový kostým králíka.

Video Ariana Grande

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel prostřednictvím Instagramu potvrdila, že je v jiném stavu. Zveřejnila dojemnou momentku, na které leží v posteli s rukou položenou nad svým odhaleným bříškem (druhá ruka patří jejímu snoubenci Hermannovi Nicolimu). Dodejme, že miminko by se podle dostupných informací mělo narodit letos v září.

Candice Swanepoel

Monika Absolonová

Monika Absolonová ukázala svého čtyřměsíčního syna Tadeáše. „Krásné ráno nedělní… Tadeášovi jsou dnes 4. měsíce. Já mám přitom pocit, že je na světě mnohem dýl… Neustále něco vypráví, ksichtí se, usmívá a vzápětí rozčiluje, stále se snaží nějak hýbat, řekla bych, že je aktivní ažaž. Miluje návštěvy, výlety, lidi. Nuda s ním nehrozí, ale běda jak se nudí on… je to láska,“ odhalila a přidala několik smajlíků srdíček.

Monika Absolonová - Tadeáš

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku