zavřít

Taylor Swift s novým přítelem a úplně nahá Emily Ratajkowski

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Taylor Swift

Jistá kamarádka Taylor Swift zveřejnila zamilovanou fotografii, na které slavná zpěvačka sedí na klíně svému novému příteli – britskému herci Tomovi Hiddlestonovi. Dodejme, že inkriminovaná momentka vznikla jen několik týdnů poté, co se interpretka hitu Shake It Off rozešla s Calvinem Harrisem. To podporuje dohady, podle kterých za rozpadem jejich vztahu mohl stát právě Tom

Taylor Swift s přítelem

Britney Spears

Britney Spears natočila sexy video, ve kterém vystavuje na odiv své krásné tělo. Důvod? Propagace jejího nového parfému Private Show. Mimochodem, stejný název dostala i Britneyna nová skladba. Inu, když marketing, tak pořádný!

Michal Hrdlička

Moderátor Michal Hrdlička se veřejně omluvil své současné přítelkyni Karolíně Plíškové za to, že se na filmovém festivalu v Karlových Varech ztřískal pod obraz a následně líbal nejen s jinými ženami, ale i s jedním svým kamarádem. „Zvláštní, když člověk cítí potřebu se omluvit spřízněné bytosti ne proto, že selhal jako partner, ale protože to tak mělo v bulváru vypadat. Buď jak buď, rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti. Přesto, že mám jako partner čisté svědomí, nebudu fňukat nad škodolibostí bulváru a radši bych se Karolíně rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit mediálně, beru si z toho pro nás a hlavně pro sebe velké ponaučení a fakt to nemyslím jako frázi. Vztah nám ale noviny nezničí, ten je náš!“ konstatoval na Facebooku.

Michal Hrdlička

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski se svlékla pro magazín Harpers Bazaar. Pár pořádně žhavých obrázků pochopitelně vyvěsila i na svůj Instagram a při této příležitosti vyjádřila svůj obdiv ke známé feministické spisovatelce Naomi Wolf. „Já jako Lady Godiva pro @harpersbazaarus. Naomi Wolf je někdo, koho jsem během dospívání obdivovala. Její myšlenky v The Beauty Myth a Promiscuities mi pomohly rozvinout názory, které dnes zastávám,“ uvedla mj. u jednoho z nich.

Emily Ratajkowski

Victoria Beckham

Victoria Beckham se stala terčem ostré kritiky kvůli snímku, na němž líbá svou dceru Harper na ústa. Na obranu dvaačtyřicetileté módní návrhářky však okamžitě vystoupily stovky uživatelů, z nichž někteří publikovali vlastní fotky s tímtéž motivem. A jaký je váš názor? Jsou podobné věci v pořádku nebo spíš už „za čárou“?

Victoria Beckham líbá dceru

Daniela Peštová

Slovenská supermodelka Daniela Peštová se rozhodla pochlubit obrovskými modřinami na svých rukou. Ty jí prý způsobil létající deštník. „Bože, to vypadá hrozně! Jak kdyby jste se rvala s Tyranosaurem!“ komentovala to jedna z jejích fanynek.

Daniela Peštová

 

Řada celebrit včetně Demi Lovato, Patricie Arquette, Johna Legenda či Amber Rose se prostřednictvím sociálních sítí vyjádřila k tragickému incidentu v Dallasu, během kterého přišlo o život pět policistů a několik dalších bylo zraněno. Vybrané reakce si můžete přečíst níže.

Vyjádření k incidentu v Dallasu

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku