zavřít

Taylor Swift poslala fanynce náhrdelník, obrázek a 1989 USD

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Přestože Vánoce už skončily, pětadvacetiletá zpěvačka si stále hraje na Ježíška…

Jak jsme vás již informovali, Taylor na Vánoce obdarovala několik svých nejvěrnějších fanoušků – a v novém roce v tom pokračuje.

Její velká obdivovatelka Rebekah zažila menší šok, když obdržela balíček, ve kterém byl ručně malovaný obrázek, náhrdelník a 1989 USD. A proč Swift poslala i peníze? Aby dívce pomohla splatit studentské půjčky…

Interpretka hitu Our Song své nové kamarádce rovněž napsala obsáhlý dopis. V tom jí mj. poděkovala za video, které pro ni Rebekah před časem vytvořila. Ocitujme alespoň závěrečnou pasáž:

"Dnes jsem po dlouhé době vytáhla barvičky a něco ti nakreslila a opravdu, opravdu, opravdu, opravdu doufám, že se ti to líbí. Nejsem dobrá malířka, ale myslím, že jsi krásná a optimistická, i když je tvůj život plný stresu, tak jsem ti něco chtěla udělat…Uvidíme se na turné, posílám ti pusu! Taylor."

Wow! Jak srdečné.

"Taylor, jsi ten nejúžasnější člověk. Nemůžu uvěřit, že jsi to pro mě udělala. Nemůžu uvěřit, že se mi to vážně přihodilo. Děkuji ti. Mohla bych to říct milionkrát a stejně by to bylo málo. Miluji tě," uvedla šťastná Rebekah na Tumblru.

Tagy: darek fanynka


Osobnosti a filmy v článku