zavřít

Syn Angeliny Jolie a Brada Pitta dostal svou první filmovou roli

- Magazín autor: red

Znátě nějakého Maddoxe? Nejspíš ne. Do několika měsíců zřejmě budete. Nejstarší syn hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta dostal svou první filmovou roli. Desetiletý Maddox si může být jistý jediným - poznámkám o protekci se nevyhne. Nejenže má za rodiče jedny z nejslavnějších herců, film Battling Boy, kde bude tento klučina hrát, produkuje totiž Bradova společnost Plan B.

"Scénář filmu se zakládá na kresleném seriálu o mladém synovi jednoho boha, který opustí svůj dům na hoře. Vydá se do světa bojovat s monstry. Maddox žije komiksy, naprosto je zbožňuje, takže Brad a Angelina si myslí, že pro hlavní roli bude naprosto ideální," tvrdí zdroj listu Daily Star.

Jako každý správný rodič má být pyšný na úspěchy svých potomků, nezaostává ani správná matka Angelina. "Maddox je opravdový intelektuál, za což si geneticky nemohu připisovat žádnou zásluhu. Má pocit, že by se rád stal třeba spisovatelem, cestoval a učil se o různých místech a věcech," řekla šestatřicetiletá Jolie. O Angelině je také už nějakou dobu vědět, že chce, aby si její děti sami vytyčily své cíle.

"Brangeliny" děti údajně filmovou branži neskutečně obdivují a právě to je pro Angelinu velice motivující. Žene jí to k značně lepším výkonům. "Zvláštní na dětech je to, že teď mám dvakrát větší motivaci dělat různé kaskadérské kousky, protože vím, že se jim to bude líbit. Snažím se moc neničit, ale zároveň mám větší chuť pouštět se do všemožných zajímavých podniků, protože chci, aby na mne děti byly pyšné."

Přesný termín, kdy by se měl dostat snímek Battling Boy do kin, zatím neznáme. Pokud však půjde všechno podle plánu, mohl by se malý Jolie-Pitt na plátnech objevit už v roce 2013. S největší pravděpodobností bude snímek vycházet z příběhu stejnojmenného komiksu.