zavřít

Susan Boyle oslavila padesátiny s rodáky

- Magazín autor: red

Zpěvačka Susan Boyle dosáhla letošního aprílového pátku padesáti let. A skotská hvězda se rozhodla, že kulatiny oslaví s nejbližšími a přáteli doma ve West Lothian. Večírek pořádala v noci z pátku na sobotu. Blahopřání nejrůznějších forem ale podle listu Daily Record dostávala od slavných osobností a celebrit už od pátečního rána.

Mezi gratulanty nesměl chybět producent Simon Cowell, který jí popřál slovy: „Všechno nejlepší k padesátým narozeninám, <a href="http://www.osobnosti.cz/susan-boyle.php">Susan</a>. Jsi úžasná dáma a já doufám, že si užiješ úžasný den.“

Pozdrav poslala i Amanda Holden, další z porotců soutěže Britain´s Got Talent, která stála u zrodu <a href="http://www.osobnosti.cz/susan-boyle.php">Susan</A> jako světové hvězdy. A ta si v přání vystřelila ze třetího porotce Pierse Morgana pobývajícího v USA.

„Užij si party! Je mi líto, slyšela jsem, že Piers nemůže přiletět za Tebou a vyskočit z dortu. Ale zase, on by ho stejně celý snědl sám,“ vzkázala v přání Holden.

„Těším se na své padesátiny. Nemůžu s tím toho moc nadělat, ale jsem ráda, že se těchto narozenin dožívám,“ komentovala jubileum sama <a href="http://www.osobnosti.cz/susan-boyle.php">Susan</A>.