zavřít

Suri je na roztrhání. Rodiče se o ni přetahují

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Šestiletá dcera Toma Cruise (50) a Katie Holmes (33) neví, kam dřív. Od rozvodu rodičů ji už slavný herec vzal na výlet helikoptérou nebo do Disneylandu na Floridě a máma Katie do Muzea moderního umění v New Yorku či do zoo. Navíc pro ní herečka zajistila místo v prestižní newyorské škole, kam na podzim nastoupí.

Katie Holmes s dcerou Suri

Katie Holmes s dcerou Suri , zdroj: Profimedia.cz

 

Poté, co se slavný pár rozvedl, žije herečka s dcerou Suri v New Yorku a Tom stále na Floridě. Nicméně ani jednomu z nich to nebrání v tom, aby svou dceru rozmazlovali, a to především svou pozorností a nejrůznějšími výlety.

 

Katie Holmes, která Suri dostala po rozvodu do péče, se však v momentech, kdy její dcera není po jejím boku, cítí osaměle. Zahraniční média nedávno informovala o tom, že se během výletu Toma a Suri do Disneylandu smutně ploužila ulicemi města.

 

Manželství Toma a Katie trvalo zhruba 6 let. Oblíbený herec byl tenkrát při žádosti o ruku velmi romantický, stalo se tak totiž ve Francii, na vrcholu Eiffelovy věže. Z manželství mají dceru Suri, která po rozpadu jejich vztahu zůstala u matky.