zavřít

Staňte se osobností a vyhrajte nový iPad!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Fotosoutěž nových Osobností o tablet iPad a další ceny! Skvělá příležitost, jak se ukázat světu, pobavit se a ještě vyhrát...

Spuštění nových Osobností se nezadržitelně blíží. Už nějakou dobu vám servírujeme na hlavní stránce odkaz na betaverzi, ke které stále sbíráme vaše ohlasy, a zároveň pomalu, ale jistě odstraňujeme posledních chyby a nedodělky, které nám do bety proklouzly. Ale ještě před tím, než nový kabátek Osobností překlopíme do finální verze, jsme pro vás připravili speciální fotosoutěž, ve které můžete vyhrát nový iPad a pět zbrusu nových her pro konzoli Xbox 360!

O co půjde? Jsme web o hvězdách a celebritách, takže se soutěžní úkol nemůže týkat ničeho jiného. Pro zapojení se do soutěže stačí, když si dáte trochu práce a pošlete nám fotografii, pro kterou si připravíte vizáž své oblíbené známé osobnosti. Nejde nám o hledání dvojníků nebo přesnou fyzickou podobu - mnohem více oceníme originalitu, vynalézavost a kreativitu. Hodnotit nebudeme ani kvalitu fotografie, stačí jen obyčejná fotka na mobil! A pokud natočíte třeba i video nebo nám napíšete, jak vás převlek vznikal, budeme jedině rádi.

POŠLETE FOTKU A VYHRAJTE NOVÝ IPAD!

Soutěž bude mít dvě kola. Během prvních dvou týdnů budeme očekávat vaše příspěvky (posílejte svou fotku, i obrázek celebrity, kterou představujete) na e-mailové adrese soutez@osobnosti.cz. Tato fáze soutěže skončí 8. července o půlnoci. Poté spustíme, již na nových Osobnostech, velké hlasování, ve kterém budete hromadně vybírat ty nejlepší příspěvky. Po dalších dvou týdnech hlasování uzavřeme a vítěz s nejvyšším počtem hlasů získá skvělý nový iPad! Další dva soutěžící v pořadí obdrží hru Ghost Recon: Future Soldier pro Xbox 360. A aby toho nebylo málo, porota složená ze členů redakce Osobnosti.cz vybere ještě další tři účastníky, kteří si budou moci zahrát hry Bourne Conspiracy, Borderlands a R.U.S.E., všechny opět ve verzi pro konzoli Xbox 360.

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Tagy: soutěž