zavřít

Stane se Kim Kardashian první dámou USA? Její manžel hodlá kandidovat na prezidenta!


Zkouřený Kanye West na MTV Video Music Awards oznámil, že se chce ucházet o úřad prezidenta USA. Dělal si legraci nebo to myslel opravdu vážně?

zdroj: Profimedia.cz

Osmatřicetiletý rapper, který získal speciální cenu Michael Jackson Video Vanguard Award za přínos popové kultuře, se během děkovné řeči mj. vyjádřil k některým svým dřívějším excesům. Své mnohdy arogantní a konfliktní chování omlouval tím, že chtěl bojovat za umělce, ale nevěděl jak to dělat správně – takže k nim často byl neuctivý.

"To byl můj problém. Kontradikce," konstatoval.

Kanye rovněž přiznal, že si před svým projevem dopřál jointa.

"Zemřel bych pro umění. Pro to, čemu věřím. A umění nemůže být vždy slušné. Asi se teď v duchu ptáte, jestli jsem něco vykouřil, než jsem sem přišel. Odpověď je ANO. Něco malého jsem si ubalil," prohlásil.

Po této vyčerpávající zpovědi do mikrofonu zařval, že v roce 2020 bude kandidovat na prezidenta USA.

Není bez zajímavosti, že interpret hitu Jesus Walks se svým šokujícím prohlášením přišel cca deset let poté, co ostře napadl George Bushe. V souvislosti se řáděním hurikánu Katrina ho obvinil z toho, že se "nestará o černé lidi". Bush tuto událost později označil za jeden z nejodpornějších momentů svého prezidentování, ale mnozí lidé s Westem souhlasili.

Kompletní výsledky letošních MTV Video Music Awards naleznete zde.


Osobnosti a filmy v článku