zavřít

Splňte si sen a spatřete na vlastní oči oblíbenou celebritu!

- Magazín autor: Adéla Prokopová

Sny a přání lidí jsou různé. Někdo touží po exotické dovolené, jiný by rád vlastní bydlení a někdo si nepřeje nic jiného, než spatřit na vlastní oči svou oblíbenou celebritu. Proč si takový sen nezrealizovat?

Pokud nemáte peníze na to, abyste navštívili koncert populární zpěvačky, jeli na filmový festival do Francie nebo prožili atmosféru na fotbalovém zápasu v Anglii, nezoufejte. Finanční trh se svými produkty nabízí netušené možnosti, jak se přiblížit své oblíbené celebritě. A třeba od ní i získáte i podpis nebo společnou fotografii.

Půjčka od nebankovní společnosti

Nejen banky nabízejí úvěry. Stále oblíbenější jsou půjčky od nebankovních společností, například tato. Jedná se o nejrychlejší půjčku do výše až 25 tisíc korun a s délkou schvalovacího procesu do 15 minut. Z peněz můžete třeba zaplatit letenku, vstupenku na koncert nebo si prostě dopřát pěkné kapesné na cestu. Tento typ půjčky využijete zejména tehdy, když do odjezdu zbývá pár dní a vy potřebujete peníze co nejdříve.

Kontokorentní úvěr

Kontokorentní úvěr získáte ke svému běžnému účtu. Banka Vám poskytne k dispozici částku, kterou můžete čerpat, a leckdy jít i do debetu (do mínusu). Pro zachování všech výhod, které tento krátkodobý úvěr přináší, je vhodné splatit dlužnou částku do jednoho měsíce, např. z příští výplaty.

Spotřebitelský úvěr

Nejčastěji jej nabízejí banky, ale do své nabídky ho zařadily i nebankovní společnosti. Oblíbenější je neúčelový spotřebitelský úvěr, protože žadatel smí peníze použít na cokoliv. U banky získáte nižší úroky, ale musíte prokázat svou bonitu a vyřízení trvá i několik dní. U nebankovních společností zpracují Vaši žádost ihned, ale více zaplatíte na úrokové sazbě.

Ať už se rozhodnete pro nebankovní půjčku nebo jinou formu úvěru, vždy vypůjčenou částku uhraďte včas, abyste neplatili zbytečné poplatky za prodlení splátky. A co říci na závěr? Užijte si svůj den s celebritou!