zavřít

Souboj Všiváků, aneb kdo je lepší: Vetchý, nebo Langmajer?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

V dnešním souboji se podíváme na zoubek dvěma výrazným osobnostem české herecké scény. Ondřej Vetchý a Jiří Langmajer, skvělí herci, kteří září na televizních obrazovkách více jak 30 let a mají za sebou stovky úspěšných filmů a seriálů. Který z nich získá více fanoušků do fanklubu?

zdroj: Archiv

Ondřej Vetchý je český herec, hudebník, moderátor, režisér, tanečník a zpěvák. Byl nominován na evropskou filmovou cenou Félix za roli Dana ve filmu Dům pro dva. Byl čtyřikrát nominován na Českého lva, kterého nakonec dostal za Okresní přebor z roku 2012. Více o českém herci na Osobnosti.cz.

Ukázka z filmu S Čerty nejsou žerty, kde si Ondřej zahrál jednu z hlavních rolí.

Ukázka ze seriálu Okresní přebor, kde Ondřej velice prožívá svoji roli trenéra.

Jiří Langmajer je český divadelní, filmový a televizní herec. Celou řadu pozoruhodných rolí vytvořil v televizi, například ve filmu Zdivočelá země či seriálu Ordinace v růžové zahradě, jedná se i o dobrého dabingového herce. Více o českém herci na Osobnosti.cz.

Ukázka z filmu Kluk za dvě pětky z roku 1983, kde nám Jiří předvede své taneční umění.

 Ukázka ze seriálu Nevinné lži, kde si Jiří zahrál hlavní roli v epizodě Druhý dech.

 

Ondřej Vetchý VS Jiří Langmajer

  1. Kterého herce máte raději?

Který herec bude mít ve svém fanklubu větší počet fanoušků? Podpořte jej!
Fanklub Ondřej Vetchý
Fanklub Jiří Langmajer

Film Všiváci, kde si zahrál Ondřej Vetchý bratra Jiřího Langmajera

Příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Špičkový neurochirurg utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr a jeho horkokrevný bratr, který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka. Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák... Více o filmu Všiváci

Tagy: film herec

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku