zavřít

Souboj svalovců, legendární Arnold Schwarzenegger VS Sylvester Stallone

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnes se v tradičním souboji utkají dva opravdu drsní chlapíci, legendy filmů z 80. let. Známý svalovec Arnold Schwarzenegger, hvězda filmů jakými jsou Terminátor, Predátor či Barbar Conan, poměří dnes síly s představitelem Ramba či Rockyho, Sylvesterem Stallonem. Kterého z těchto herců máte raději, a který je oblíbenější? Odpovězte nám v anketě na konci článku.

Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone

Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone,zdroj: Archiv

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone je americký herec, producent a režisér. Roku 1976, po dokončení filmu Rocky se Stallone stává úspěšnou Hollywoodskou hvězdou. Na počátku devadesátých let se výrazněji prosadil v akčním thrilleru Cliffhanger (1993), v roli horského vůdce v nelítostném souboji s bandou zločinců. A také v akční sci-fi komedii Demolition Man (1993), kde hraje roli policisty Johna Spartana. Více.

Kompletní filmografie Sylvester Stallone
Fotogalerie Sylvester Stallone

Arnold Schwarzenegger

Filmovým debutem Arnolda Schwarzeneggera byla roku 1969 komedie Herkules v New Yorku, kde si zahrál naivního hromotluka, jenž se neohrabaně prodírá houštím velkoměstských nástrah. První významnější úspěch přichází až v komedii Zůstaň hladový roku 1976, za kterou získal ocenění Zlatý globus. Více.

Kompletní filmografie Arnold Schwarzenegger
Fotogalerie Arnold Schwarzenegger

Sylvester Stallone VS Arnold Schwarzenegger

  1. Jakého svalovce máte raději?

Podpořte známé svalovce svým členstvím ve fanklubech!
Fanklub Arnold Schwarzenegger
Fanklub Sylvester Stallone

Tagy: herec souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku