zavřít

Souboj svalovců: Dwayne Johnson VS Vin Diesel. Komu fandíte?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnes se proti sobě postaví opravdu tvrdí chlapíci. Jako první se vám představí Dwayne Johnson, který začínal jako zápasník ve wrestlingu, a kterého znají fanoušci hlavně pod přezdívkou The Rock. Druhý v pořadí se o vaši přízeň bude ucházet herec Vin Diesel, který zahájil svoji kariéru v rodném New Yorku. Který z těchto svalovců je větší drsňák, a kterého máte raději?

Dwayne Johnson

Dwayne se narodil v Miami Atě a Rockymu Johnsonovým. Když byl malý nikdy nebyl od ringu daleko. Matka ho brala s sebou do zákulisí, když otec Rocky zápasil. Když mu bylo 10 let, zemřel jeho dědeček, jeden z nejvýznamnějších samoiských wrestlerů. Tehdy si poprvé skutečně uvědomil sílu a význam popularity, když se dědečkova pohřbu zúčastnily tisíce lidí. Dwayne úspěšně pokračoval ve studiu a brzy začal hrát americký fotbal. Stále cítil, že jednou přijde den, kdy se i on bude věnovat wrestlingu. Více.

Kompletní filmografie Dwayna Johnsona

Dwayne Johnson

Více fotek Dwayna Johnsona

Vin Diesel

Vin uskutečnil svůj herecký debut již v sedmi letech v New Yorském divadle. Průběh jeho dospívání byl přímo spojen s divadlem. Na vysoké škole studoval tvůrčí psaní a postupně začínal psát scénáře. Již na počátku devadesátých let se stal aktivním filmařem a prvním jeho snímkem byl film "Multi-Facial", který byl vybraný pro filmový festival v Canes. V tomto filmu nejen hrál, ale zároveň jej režíroval, produkoval a napsal k němu scénář. Více.

Kompletní filmografie Vina Diesela

Vin Diesel

Více fotek Vina Diesela

Dwayne Johnson VS Vin Diesel

  1. Kterého svalovce máte raději?

Staňte se fanoušky těchto skvělých herců
Fanklub Dwayne Johnson
Fanklub Vin Diesel

Tagy: herec souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku