zavřít

Šokující tvrzení osmnáctileté modelky: 'Během pařby s Justinem Bieberem mě zdrogovali!'

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Kontroverzní popový zpěvák má na krku další skandál. Novozélandská kráska Bailey Scarlett naznačila, že on a jeho přátelé ji zdrogovali.

Bailey na svém Facebooku uvedla, že zatímco si v Melbourne užívala s Justinem Bieberem a jeho kamarády, někdo jí do pití nasypal drogy.

Z jejího vyjádření plyne, že v neděli večer vyrazila do nahrávacího studia v Cremorne, kam byly kromě ní pozvány i další modelky. Po příjezdu si dala koktejl s vodkou a pak ještě jeden drink. Následně se jí začala silně točit hlava a "stala se nesouvislou".

Později však inkriminovaný příspěvek odstranila – prý z právních důvodů.

"Touto záležitostí se nyní zabývají právní a policejní odborníci. Děkuji vám všem za pomoc, podporu a přání všeho dobrého pro Bailey," komentovala to jedna její přítelkyně.

Justin Bieber

Podle několika zdrojů z Justinova okolí se Scarlettiny skleničky nikdo jiný ani nedotkl. Policejní mluvčí Mellisa Seach nicméně prohlásila, že dívka byla pevně přesvědčena o opaku a že její zdravotní stav si vyžádal transport do špitálu.

"Byla odvezena do nemocnice k lékařskému ošetření a doporučili jsme jí, aby se dostavila na stanici v Richmondu a učinila tam oficiální výpověď," konstatovala.

Alex McDonnel, který párty organizoval, se domnívá, že Bailey dostala panický záchvat. Interpret hitu Never Say Never se této kauze zatím nijak nevyjádřil.

Tagy: party skandál modelky drogy


Osobnosti a filmy v článku