zavřít

Šokující svědectví bývalé právničky: „Bill Cosby je sexuální predátor!“

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Sedmasedmdesátiletý herec a komik údajně omámil a sexuálně napadl čtrnáct žen. Jedna z nich nyní promluvila.

Bývalá právnička Tamara Green se prý obětí Cosbyho zvrhlých choutek stala v roce 1970, kdy ji hvězda The Bill Cosby Show měla nadrogovat a následně osahávat.

„Ve skutečnosti je to sexuální predátor,“ řekla osmapadesátiletá žena v exkluzivním rozhovoru pro magazín People. „Nijak nezpochybňuji, že ten muž udělal mnoho dobrého, ale v jádru je špatný.“

„Není fiktivní Dr. Huxtable nebo prodavač Jell-O (značka želatinových dezertů, pozn. red.). Je to Bill Cosby, který měl dlouhá léta pocit, že jakožto celebrita stojí nad zákonem. A já ho vždy budu považovat za malého muže, protože velký muž dokáže přijmout své silné i slabé stránky,“ dodala.

Cosbyho mluvčí David Brokaw se k tomu zatím nijak nevyjádřil. V minulosti však tyto výpovědi označil za nepravdivé.

Bill Cosby

Celý skandál vypukl před několika lety, když jistá Andrea Constand obvinila Cosbyho ze sexuálního napadení. Okresní prokurátor však předložené důkazy shledal „nedostatečně důvěryhodnými a nepřípustnými.“

"Argumentoval, že by to bylo tvrzení proti tvrzeni," uvedla Green.

Constand následně podala civilní žalobu a na její stranu se postavilo dalších třináct žen s podobnými příběhy. Jenže obě strany se nakonec dohodly na mimosoudním vyrovnání. Výše odškodnění nebyla nikdy zveřejněna.

Tagy: skandál sexuální zneužívání sexuální zločin


Osobnosti a filmy v článku