zavřít

Šokující! Slavná americká zpěvačka prozradila, že první sexuální zkušenost měla už ve svých 7 letech!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Carly Simon na své dětství nemá zrovna pěkné vzpomínky. Byla totiž sexuálně zneužívána jistým rodinným přítelem.

"Bylo to hanebné. A na velmi dlouhou dobu to změnilo můj pohled na sex," prohlásila Simon v rozhovoru pro magazín People.

Dotyčný zvrhlík prý byl starší, ale ne o moc – šlo o teenagera.

Carly se s touto nechutnou záležitostí svěřila svým starším sestrám, ale ty jí nevěřily. Názor změnily až poté, co je nechala nahlédnout do své nedávno dokončené monografie Boys in the Trees.

"Ani jedna z nich si nebyla vědoma toho, co se mi stalo. Během toho prvního roku, kdy k tomu došlo, jsem jim o tom řekla, ale myslely si, že se prostě snažím vypadat jako velká," zavzpomínala interpretka megahitu Let the River Run.

Tato informace se však dostala i k jejich matce, která dotyčnému chlapci okamžitě zakázala, aby k nim chodil – k nemalému Carlynu zděšení.

"Byla jsem z toho zničená, protože jsem si myslela, že mám románek. Což se podle mě stane spoustě dívek. Vaše libido přemůže všechno! Jste tak prostopášní i ve věku devíti či desíti let…" vysvětlila Simon a dodala:

"Chtěla jsem to udržet v tajnosti, protože jsem nechtěla, aby to skončilo. Dětský psycholog si myslel, že by se tomu mohl dostat na kloub, ale já se s ním o tom nechtěla bavit. Řekla jsem mu 'Ano, dotknul se mě, když jsem seděla na židli. Byla jsem šťastná!' "

Tagy: sexuální zneužívání dětství zneužívání dětí vzpomínky


Osobnosti a filmy v článku