zavřít

Šokující odhalení: Sean Penn se tajně scházel s jedním z nejhledanějších drogových bossů na světě

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Pětapadesátiletému americkému herci se podařilo udělat několik rozhovorů s Joaquínem Guzmánem Loerou, známým jako "El Chapo" ("Prcek"). Přečtěte si podrobnosti.

Série interview se podle dostupných informací uskutečnila loni v říjnu, tedy v době, kdy se Loera schovával před spravedlnosti po úspěšném útěku z mexického vězení. Všechna setkání probíhala na utajovaných místech v poušti.

Penn časopisu Rolling Stone svěřil, že domlouvání těchto schůzek mu zabralo několik měsíců. "El Chapo" mu během nich mj. svěřil, že po dobu dvaceti let si ani jednou nevzal drogy a že jeho hlavním cílem bylo prožít všechny dny, které mu Bůh dal, se svou rodinou.

"V žádném případě nejsem člověk, který by hledal jakékoliv problémy," konstatoval.

Připomeňme, že pátrání po Loerovi skončilo minulý týden v pátek, kdy byl šéf drogového kartelu Sinaloa zadržen ve městě Los Mochis. Původně měl útok na jeho sídlo proběhnout právě v říjnu, ale úřady od toho nakonec ustoupily, protože na místě se nacházely ženy a děti.

Mimochodem, Guzmán prý před zatčením začal natáčet film o svém životě. Docela by nás zajímalo, zda Penna nezkoušel přemlouvat, ať si v něm zahraje…

Tagy: boss rozhovory interview drogové kartely drogy


Osobnosti a filmy v článku