zavřít

Snoop Dogg: Proč mě sakra pořád nominujete, když nikdy nevyhraju?!

- Magazín autor: red

Snoop Dogg nenávidí nominace na hudební ceny. Vždycky nějakou získá, ale nikdy ji nepromění. A tak zatímco jeho kolegové mají doma celou sbírku sošek, plaket a skulptur, on zatím žádnou pořádnou cenu. A letos už se navztekal a prohlásil, že když je člověk „hodný a milý“ jako on, pak nemá šanci. Jen kolegové žijící jako zločinci či gangsteři si prý získávají respekt u kritiků.


„Moji kamarádi mě respektují, ale hudební průmysl ne. Není to tak, že bych svou kariéru stavěl na ocenění nebo takových věcech, ale chci říct, když jsem měl nominace dvacet či třicetkrát a nikdy nevyhrál, proč mě pořád nominujete? Co to je? Musím být totální trotl a přinutit lidi, aby mě nenáviděli, abych nějakou cenu dostal?“ rozhorlil se Snoop Dogg v rozhovoru s britským The Times.

Ale hudebník vysvětlení pro tento fakt má. „Je to proto, že jsem hodný člověk. Hodní kluci jsou vždycky poslední. Protože když jsem byl v pozici zločince, gangstera, neměl žádný respekt, byl jsem zlým chlapcem, vždycky jsem byl první. Když jsem přijel do Londýna a dali mi na ruce klepeta, nastaly roky, kdy jsem se nestačil divit, kdy jsem se o nic nezajímal. Teď, kdy jsem mnohem ohleduplnější a pečující a otec a manžel, tak se zdá, že čím jsem hodnější, tím mám míň respektu,“ dodal Dogg.

Tagy: snoop dogg